Sławomir Pacyk

O mnie

W kilku słowach o samym sobie

tosemjoNazywam się Sławomir Pacyk. Mam 25 lat, pochodzę z Chrzanowa, mieszkam w Krakowie i jestem szczęśliwie zakochany w pikselach.

Projektowaniem graficznym zajmuję się od roku 2003. Początki polegały na zwykłej zabawie pikselami w wolnym czasie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego pewnego dnia zadałem sobie pytanie „Czy da się zrobić to jeszcze lepiej?”. Od tego czasu przy każdym zrealizowanym projekcie reakcje zadowolonych klientów dają odpowiedź, że nie zapomniałem o pytajniku na końcu tamtego zdania. Ciągły rozwój swoich umiejętności owocuje tym, że każda nowa realizacja jest lepsza i bardziej dopracowana. Tworzę projekty graficzne na potrzeby nowych mediów: strony www, portale społecznościowe, serwisy www. Zajmuję się także opracowywaniem identyfikacji wizualnej – zaprojektuję dla Ciebie logo, papier firmowy, wizytówki, ulotki, foldery i innego rodzaju elementy, które będziesz mógł wykorzystać w celach identyfikacyjnych.

Następną rzeczą, którą się zajmuję jest szeroko pojęte tworzenie stron www. Wykorzystuję moc XHTML, HTML5 oraz CSS przy której dbam o czytelność kodu i jego zgodność ze standardami W3C. Wszystko opieram na systemach tworzonych w PHP z bazami danych MySQL. Poza autorskimi rozwiązaniami zajmuję się także przygotowywaniem szablonów do systemów zarządzania treścią – może to być WordPress, Joomla czy też inny CMS.

Potrzebujesz strony? Szukasz wykonawcy, który przygotuje Ci logo? Każdy projekt jest dla mnie nowym wyzwaniem. Jeśli moje projekty przekonały Cię, że jestem tym kogo szukasz to zapraszam do kontaktu ze mną.